Par

Sveicināti!

Es esmu VējaSkrējējs. Esmu jauns puisis, kam patīk rakstīt. Parasti par mani saka, ka es varu izteikt viedokli par daudzām dažādām tēmām: mūziku, mākslu, sportu, politiku un cilvēkiem. Kaut arī ir tēmas, par kurām man netīk runāt, man tomēr ir viedoklis par tām. Pēdējos trīs gadus es esmu bijis VējaSkrējējs. Es izmantoju šo pseidonīmu, lai nemainītos uztvere pret mani tiem, kas mani pazīst. Ar nezināmu cilvēku ir vieglāk runāt.
Personīgi uzskatu sevi tikai par mazu graudiņu šajā pasaulē, kas vējā tiek mētāts šurpu turpu, bet par spīti tam es mēdzu atstāt arī kādas pēdas aiz sevis. Šī emuāra rakstīšanas iemesli ir dažādi: viens informēt cilvēkus, cits - dot viedokli, bet cits - izteikties, kad nav kāds, ar kuru parunāt. Kaut gan sākotnēji biju domājis, ka šī dienasgrāmata būs vairāk domāta geju sabiedrībai, tomēr tā pārtapa par personīgu lietu, tāpēc nevajag brīnīties ar ļoti simboliskiem un dīvainiem rakstiem - tiem jābūt tādiem, lai tikai mazie prinči saprastu ...
Katram gadījumam, necenšos būt līdzīgs citiem. Ja vēlies pasarakstīties vai vēlāk parunāt, vari man rakstīt uz e-pastu: ImAirRunner[at]gmail.com .
Līdz vēlākam,
VējaSkrējējs, AirRunner, Eiris Runne

1 komentārs:

  1. Patīkami lasīt. Gaidām arī jaunumus jaunākos no jaunākajiem

    AtbildētDzēst